Hayvan gübresi, bitkiler için olmazsa olmaz en temel gereksinimlerdendir. Hayvan gübreleri bir yandan bitkilerin gelişmesi için gerekli besin maddelerini sağlarken, diğer yandan da toprağın yapısını tarım için en uygun hale getirirler  ve devam ettirirler. Suni gübrelerin 40-50 yılda doğaya verdiği zararlar görüldükçe binlerce yıldır kullanılan doğal hayvan gübresinin ne kadar önemli bir besin kaynağı olduğu, tahtının ne kadar sarsılmaz olduğu ortaya çıktı. Hayvan gübresi sonbaharda kullanılırsa bahçelerinizin kışın zor koşullarına direnmesine yardımcı olur. İlkbaharda Şubat, Mart ve Nisan aylarında bahçelerinize serilecek gübre ise uykudan uyanan bitkilerinize muhteşem bir kahvaltı yerine geçer.

Firmamız, ihtiyacınız olan her miktar gübreyi ister çuvalla, ister açık, ister kamyonla bahçenize kadar getirip teslim eder. İsterseniz bahçenize serilmesini tecrübeli personeliyle yapar. Kamyonla gübre istediğinizde Ankara içi teslimatlarda (Eryaman, Batıkent,Bilkent, Çayyolu, Ümitköy, İncek, Gölbaşı dahil ) nakliye ücreti yoktur. İstediğiniz miktarda gübreyi siparişinizin ertesi günü kapınıza teslim ederiz.

Fiyat detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Gübremiz elenmiş ve kurudur. İçine toprak ve taş katılmamıştır.

Gübremiz büyükbaş hayvan üretim çiftliklerinden alındığı için yabani ot tohumu kesinlikle yoktur.

1 kamyon gübre 20 metreküp gelmektedir.

1 kamyon gübreyi ilkbaharda 1.500 metrekare çim alana serebilirsiniz.(hazır bahçelere sermek için olan miktardır.Yeni çim ekimi yapacaksanız her 50 metrekareye 1 metreküp gübre hesaplamanız gerekmektedir.)

1 kamyon gübrenin fiyatı 800 TL + K.D.V dir. Diğer miktarlar için lütfen fiyat sorunuz.

Her türlü bahçe işlerinizde danışmak ve fiyat almak için lütfen bizi arayınız.

 

 

 

 

İrtibat tel: 0 507 575 32 94 (Cengiz YALÇIN)

E posta adresimiz: bilgi@serapeyzaj.info

Arama yapılan kelimeler:

  • fabrika bahçe düzenlemesi